Adana asansörlü nakliye

Adana asansörlü nakliye

Günümüz koşullarında teknolojinin ilerlemesi ile birlikte her sektörde olduğu gibi nakliye sektöründe de gelişmeler söz konusu. Adana asansörlü nakliye konusunda da yeniliklere ayak uydurmuştur. Daha önce yavaş olan bu sektör, son günlerde artarak devam etmektedir. Bunun sebebi ise zamandan tasarruf etmektir. Adana evden eve nakliyat konusunda oldukça tecrübeli ve profesyonel olarak çalışmaktadır. Asansörlü taşımacılık, bir binanın dış cephesinden taşınılacak olan dairenin camına yaslanan bir asansör ile taşınma işlemidir.

Asansörlü taşınma işlemi günümüzde Adana’da oldukça yaygın bir taşınma yöntemidir. Bu seçeneğin yaygın olmasının sebebi, daha az risk ile daha fazla çalışma olanağıdır. Ayrıca evden eve nakliye işinde çalışan kesimi oldukça rahatlattığını da söyleyebiliriz. Elemanların insan gücünü taşıma yerine paketleme ve de-monte ürünlerin montajı konusunda kullanma şansını arttırdığı söylenebilir. Ayrıca asansörlü nakliye işi ile eşyalarınızın merdiven boşluklarında dönerken herhangi bir zarar gelme ihtimalini de yok etmiş bulunarak her türlü kazanın önüne geçmiş oluyor.

Adana asansörlü nakliye ile birçok şehirden önde gelmekte ve taşıma işlemlerini hızlı bir şekilde zararsız olarak geçirmektedir.

 

Peki hangi koşullarda asansörlü taşımacılık yapılır? Diye soracak olursanız eğer; Çok fazla rüzgarın ve fırtınanın olduğu günlerde asansör kurulamaz. Aynı zamanda yağmurlu günlerde eşyalarınızın çok fazla ıslanması durumundan korumak için asansörler güzel havalarda kurulur. Binanın bulunduğu alanlarda yüksek gerilim hattı var ise asansörün kurulması gereken açıyı keseceği için bu durumlarda da asansörlü taşımacılık söz konusu olamaz. Aynı zamanda asansörün rahat çalışabilmesi için geniş sokaklara ihtiyaç vardır. Eğer kat yüksekliği fazla değil ise daha az bir alana sahip olmak gereklidir. Yani anlayacağınız üzere asansörlü taşımacılık biraz daha kat yüksekliğine bağlıdır. Asansör araçlarının tam yanaşması ve sıkıntısız bir şekilde durması gerekmektedir.

Ayrıca Adana asansörlü taşımacılık işlemi yapılacak olan binada ve dairenin balkonlarında veya pencerelerinde demir parmaklıklar olmaması gerekmektedir. Eğer var ise bunların çıkarılması gerekmektedir. En önemli konu ise bu girişlerin, yani pencere ve balkonların eşyaların geçebileceği genişlikte olması gerekmektedir. Eşya geçemeyecek şekilde, pencere ve balkonlar da ise asansörlü taşımacılık söz konusu olamaz.

Call Now Button